topbanner


Bülte plastik bağlantı elemanları

Florian Kmyta, Bülte Ticari Müdürü Bülte hakkında bilgi verdi.

Bülte, 1956’da Almanya’da Norbert Bülte tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Oğlu Sn. Stefan Bülte, şu anda Grubun Fransa, Almanya ve Birleşik Krallık’taki 3 şirketinin Başkanıdır. 60 yılı aşkın bir süredir Bülte, plastik bağlantı elemanları, plastik ve plastometalik bağlantı elemanları ve koruma ürünlerinde uzmanlaşmış bulunuyor. Ürünlerimizi dünya çapında satıyoruz ve her sanayi sektörüyle çalışıyoruz. Standart ürün yelpazemiz 30.000’den fazla referanstan oluşmaktadır ve müşterilerin isteğine göre özel ürünler de geliştiriyoruz.
 
2018 Yılı Değerlendirmesi
 
2018 yılı işletme açısından çok başarılı oldu. Her zaman olduğu gibi, tüm sektörlerle (araba, yemek, dış mekan, makine vb.) çalıştık. Birkaç yeni ürün lansmanımız oldu ve standart ürün gamımızı yeni ürünlerle pekiştirdik.
 
2019’da Hedefler ve Beklentiler
 
Yeni ürünlerin geliştirilmesine devam etmeyi ve Mart 2019’da Fastener Fair Stuttgart’ta sunmayı planlıyoruz. Ayrıca 2019 yılının ilk yarısının sonuna kadar hazır olması gereken 3D kataloğumuz üzerinde çalışıyoruz. 2019 yılında, İspanyolca konuşulan ülkeler ve İtalya’ya odaklanacağız. 2018’de çok iyi bir iş yılı yakaladığımız Avustralya’daki operasyonlarımızı geliştirmeye devam edeceğiz.
 
Yeni Eğilimler, Yatırımlar ve Gelişmeler
 
Her yıl üretim araçlarımıza ve ekipmanlarımıza yatırım yapıyoruz ve daha önce de söylediğim gibi, önde gelen ürün gruplarımıza yönelik 3D kataloğunu tamamlayacağız. Bu, örneğin, mühendislik danışmanlığı firmalarının bağlantı elemanlarımızı tasarım/yaratım aşamasından itibaren kendi teknik ve mekanik özelliklerine entegre etmelerini sağlayacak.
 
Naylon bağlantı elemanı pazarına gelince, teknolojik gelişmelerin daima bir ana amacı vardır: mevcutlardan daha hafif ve daha dayanıklı yeni hammaddeler bulmak ve geliştirmek..
 

Tarih : 13.02.2019