topbanner


Carlo Salvi 2019

Carlo Salvi S.p.a. dünya çapında soğuk ve yarı-sıcak presleriyle bilinen makine üretimi alanında lider bir firmadır.

2018 yılı Değerlendirmesi
 
2018 olumlu bir yıl oldu: biz indüksiyon ısıtma ve özel uygulama ile tamamlanan yeni bir makine geliştirdik; yeni uzman personel aldık ve İtalya’daki üretim tesisimize yatırımlar yaptık.
 
2019 Hedefleri, Beklentileri ve Yatırımları 
 
2019 yılında, teknisyenlerimiz yeni projemizi 2020’de pazara sunabilmek için araştırma ve geliştirme çabalarına devam edecekler. Bizim için yeni ve farklı bir şey olacak.Otomotiv pazarında, havacılıkta büyürken eğilim biraz negatif, ancak durum çeşitli coğrafi bölgelere göre değişiyor. Carlo Salvi olarak, özel alaşımların (örneğin titanyum) kullanımıyla ilgili teknolojinin geliştirilmesine yoğunlaşmış durumdayız ve bugün havacılık ve tıp sektörlerinde kullanılan bu tür alaşımların otomotivde kullanılacağına ve  piyasa rakamlarını artıracağına inanıyoruz. Yarının yanı sıra bugün de çekici olacak coğrafi bölgeler Avrupa, ABD, Çin, Japonya ve Kore’dir. Ancak aynı zamanda, yüksek büyüme ile Güney Doğu Asya’dan yeni ülkelerin çıkacağına inanıyoruz.
 
Ürün yelpazemiz şunları içerir:
 
1 kalıplı 2-vuruşlu perçin presi 
2 kalıplı 4-vuruşlu perçin presi 
6 kalıba kadar parça şekillendirici
 
Özellikle çok karmaşık şekillerde, vida boşlukları, vidalar ve perçinler, katı, yarı ve tamamen boru şeklinde parçalar oluşturmak için geliştirilmiştir.Başlıca uygulama alanları: havacılık, otomotiv ve elektroniktir.
 
Herkese, her ne olursa olsun, memnuniyet ve başarılarla dolu Mutlu ve Müreffeh bir Yeni Yıl diliyoruz!
 

Tarih : 11.02.2019