Sacma Wire 2018’De Dünya'ya Yeni Teknolojilerini Sundu

Wire 2018, dünyanın dört bir yanındaki Sacma ve Ingramatic makinelerine güvenen müşterilere ve Winning Technologies® kulübüne katılmaya karar veren ve yatırımları için Sacma Group’u seçen tüm müşterilere saygının ve minnetin bir işareti olarak Sacma Group için çok önemli bir etkinlikti. Her zamanki gibi Sacma Grup, Bay Giancarlo Rampezzotti’ye adanmış olağanüstü sergisiyle her zaman takdir edilen standında şekillendirme dünyasının tüm aktörlerini kabul etti. Stand, Sacma ve Ingramatic markalarının pazara sürdüğü en önemli yenilikleri sergiledi.
Sacma Group, Wire Düsseldorf’un her etkinliğinde, operatörleri ve teknisyenleri ağırlamak ve onlara en yeni koşullarda en yeni makinelerde en son yenilikleri göstermek üzere mükemmel bir şekilde tasarlanmış standlar hazırlamasıyla bilinir. Sacma Group, teknisyenlere ve tüm sıcak ve soğuk şekillendirme firmalarının uzmanlarına teknolojilerini yaymak amacıyla Wire fuarını en iyi şekilde düzenlemenin mutlak öncelikleri olduğunu söyledi. Sacma Group personelinin hedefi, kalifiye insan bulmanın giderek zorlaştığı bağlantı elemanları üretimi için insanların ilgisini çekmeye devam edip bunu geliştirmektir.
Sacma, tam entegre sıcak şekillendirme makinelerinin alternatifi olan hafif bir WF versiyonundan oluşan bir paket olan SP270-WF300 ° ileri başlık modelini tanıttı. Gösterilen makine, servo motor tarafından sürülen ve çok hassas ve güvenilir bir kesme işlemine izin veren patentli “S-Feed” tel besleme sistemidir. Başlık, Endüstri 4.0 için tasarlanmış ve Brankamp tarafından yapılan yeni Sacma Load Matic ile donatılmıştır. 7. transfer parmağı, yükleme kontrolü ile bağlantılı olarak otomatik kalite yönetimi için kullanılacak bir pnömatik açılış istasyonu ile donatılmıştır.
Sacma Dünya prömiyeri benzersiz Mekatronik transferin, yepyeni S-Transferin ilk tanıtımıydı. Ar-Ge departmanı, tork motorları tarafından yürütülen, operatörün tüm işlemleri dokunmatik ekran paneli SC Matic’ten kurup yönetmesini sağlayan bir transfer tasarladı. Son kullanıcılar, nihayet, Sacma Group makinelerinin tipik hedeflerine ulaşarak kesin, güvenilir ve etkili bir servo transferi görmüş oldular. S-Transfer, mükemmel bir taşıma için ayrı bir kurulum gerektiren zor parçaların yürütülmesinde ek işlevler sağlar. Sacma, S-Transferinin kısa sürede Sacma başlıklarında kademeli olarak uygulanacağını söyledi.
Ingramatic, I-Thread konseptinden esinlenerek çok hassas minyatür vidaların yüksek hızda üretimi için en küçük diş açıcıyı, model RP020’yi (W00/000) gösteren bir dünya prömiyerine sahipti. 
Makine, bir tork motoru ve haddeleme işlemi için yüksek doğruluk sağlamak amacıyla lineer kılavuzlar üzerinde giden bir kızak tarafından yürütülen bir giriş sistemi olarak mevcut en yeni teknolojilerle donatılmıştır. Bu makine, geleneksel makinelerde minyatür parçalar üreten şirketler için oldukça ilgi çekici. Müşteriler, nihayet, son derece hızlı değişimli ve olağanüstü bir kapasiteyle minyatür parçaları çok yüksek hızda üreten gerçek bir makine buldu.
Ek olarak, en zorlu kullanıcılara hizmet etmek üzere en üst düzeyde sofistike modüler makineler tasarlama konusundaki Ingramatic’in tartışmasız kapasitesinin daha iyi anlaşılması için Ingramatic, büyük ovalama makinesi modeli RP820 (TR8/W60) ile ek bir demo yaptı. Bu makine, Otomotiv ve kamyon sektörleri için ultra yüksek gerilimli cıvatalar veya inşaat sektörüne hitab eden yapı cıvataları işlemede türünün en iyisidir.
Sacma Grup farklı kıtalardan pek çok müşteriyi ağırladı. Bu, bağlantı elemanı sektörünün ana aktörlerinin Sacma Grup organizasyonuna büyük ilgi duyduklarını gösterdi. Pazarlama departmanı, bu inanılmaz soğuk şekillendirme teknolojisinin avantajlarını savunan kilit noktanın pazarı her zaman desteklemek olduğunu söylüyor. Bu strateji kesinlikle Sacma grubu herkesin ilgi odağında tutarken ziyaretçi sayısı da Sacma ve Ingramatic’in bağlılığının takdir edildiğini gösteriyor.
Sacma grup standına birçok müşteri, Sacma ve Ingramatic’in başlıca tedarikçiler ve en değerli ortaklar olarak kabul edildiğini kanıtlayan yeni projelerle geldi. Standart parçaların ve çok özel komponentlerin aynı makinede yapılmasıyla düşük üretim maliyeti ve performansları sayesinde Ingramatic ve Sacma makinelerini giderek daha fazla talep eden küçük ve orta ölçekli firmaların gösteridiği ilgi Sacma Grubun tam ürün yelpazesini onayladıklarının mükemmel bir göstergesidir. 
Yeni bir fenomen de, alan ve kalifiye işleticiler bulmanın zor olduğu gelişmekte olan ülkelerden gelen müşterilerin büyük ilgisi olmuştur. Sacma, bu müşterilerin alandan tasarruf edecek, makinelerin sayısını azaltacak, parçaları daha yüksek çıktıda işleyecek ve kaliteli ürünler işlemede operatörlere yardımcı olacak birinci kalite makineler aradıklarını ve Sacma Grubun sağladığı sağlam ve yüksek teknoloji ürünü makineler sayesinde bunun mümkün olduğunu söylüyor.
Bu önemli Wire Düsseldorf etkinliği, bağlantı elemanları imalatçılarının Sacma Group makinelerine büyük ve giderek daha da büyüyen ilgisinin bir gösterisidir. Pazarlama yönetimi, bu başarılı etkinlik sırasında Sacma Group’un yeni sözleşmeler imzaladığını ve gelişmekte olan pazarlardan çok sayıda yeni müşteriler edindiğini söyledi. Sacma Group, bir sonraki 2020 Wire fuarına bağlantı elemanları piyasasının ihtiyaçlarını önceden tahmin edip gelecek için yeni başarılar elde etmeye hazır olarak daha fazla teknolojiyle kesinlikle katılacak.
www.sacmagroup.com

Tarih : 4.06.2018