Fastener Fair Stuttgart 2019: Stant Rezervasyonları Şimdiden Başladı / Bağlama ve Yapıştırıcı Teknolojileri için Yeni Özel Alan | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Fastener Fair Stuttgart 2019: Stant Rezervasyonları Şimdiden Başladı / Bağlama ve Yapıştırıcı Teknolojileri için Yeni Özel Alan

Fastener Fair Stuttgart 2019, 19-21 Mart 2019 tarihlerinde Almanya’da bulunan Messe Stuttgart’ta gerçekleştirilecektir. 8. Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Endüstrisi Fuarı, Stuttgart Fuar Merkezi’nde bir kez daha 1, 3 ve 5 numaralı salonlarda gerçekleşecek. Fuara bir yıldan az bir süre kala, stant rezervasyonları şimdiden başladı. Organizatör Mack Brooks Exhibitions şirketi ayrıca, Fastener Fair Stuttgart 2019 gerçekleşirken ilk kez bağlama ve yapıştırıcı teknolojileri için özel bir alan bulunacağını duyurdu; “Bağlama ve Yapıştırıcı Teknolojisi Alanı”. 
38 ülkeden 700’ün üzerinde şirket, Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Endüstrisi Fuarı’ndaki stant alanlarını şimdiden ayırttı. Bu ülkeler arasında; Almanya, İtalya, Hollanda, İspanya, Birleşik Krallık, Türkiye, Çin, Hindistan ve Tayvan bulunuyor. Şimdiye kadar, 18.000 metre karelik mevcut net fuar alanı kiralandı veya rezerve edildi. Böylelikle toplam mevcut stant alanının %85’i, fuara katılan şirketler tarafından etkinlikten yaklaşık bir yıl önce ayırtılmış oldu.
Her iki yılda bir, dünyanın önde gelen bağlantı ve sabitleme elemanları endüstrisi fuarı, ziyaretçilerine bu endüstri içerisinde bulunan tüm teknolojileri keşfetme fırsatı sunmaktadır. Fastener Fair Stuttgart fuar profili, bağlantı ve sabitleme elemanları endüstrisinin tüm alanlarını kapsamaktadır: endüstriyel bağlantı ve sabitleme elemanları, inşaatlarda kullanılan sabitleme elemanları, montaj ve tesisat sistemleri ve ayrıca bağlantı elemanı imalat teknolojisi. Ana ziyaretçi grupları distribütörler, toptancılar, tedarikçiler ve mühendislerin yanında, bağlantı ve sabitleme elemanı ticareti ile uğraşan diğer endüstri profesyonelleridir.
Fastener FaIr Stuttgart 2017 pozitif sonuçlarla sona erdi
Fastener Fair Stuttgart 2017, bağlantı ve sabitleme elemanı teknolojisinin tüm alanlarındaki en yeni trendleri ve ürünleri keşfetmek için Stuttgart’a gelen, 91 ülkeden 11.709 fuar ziyaretçisi ile başarılı bir şekilde sona erdi. Bu rakamlar, önceki etkinlik ile kıyaslandığında ziyaretçi sayısında %6’lık bir büyüme olduğunu gösterdi. Hem fuar katılımcıları hem de ziyaretçiler fuardan oldukça memnun kaldılar. Ziyaretçilerin ve uluslararası fuarın kalitesinin yanında, çok sayıda kurulan yeni bağlantı birçok fuar katılımcısı tarafından özellikle vurgulandı.
Yeni Katılımcı Broşürü hazır
Yeni katılımcı broşürü, Fastener Fair Stuttgart 2019’a katılmak isteyen şirketler için siparişe hazır. Broşür, fuar web sitesinden talep edilebilir. Fuarla ilgili daha fazla detaylı bilgiye yeni tasarlanmış, kullanıcı dostu web sitemiz www.fastenerfair.com/stuttgart üzerinden ulaşılabilir. Bu bilgiler arasında; detaylı fuar profili, fuar ile ilgili net veriler, stant rezervasyonları hakkında bilgiler ve önceki etkinliğe ait videolar ve fotoğraflar bulunuyor. 
Bağlama ve Yapıştırıcı Teknolojileri için yeni özel alan
Fastener Fair Stuttgart kapsamında ilk kez, bağlama ve yapıştırıcı teknolojileri için özel bir alan bulunacaktır. “Bağlama ve Yapıştırıcı Teknolojileri Alanı”nın odak noktası, özellikle modern imalatta önemi artan bağlama elemanları ve yapıştırıcılar üzerinedir. Bunlar, geleneksel bağlantı elemanlarına dört dörtlük katkı sağlayarak, hafif konstrüksiyonda önemli bir seçim haline gelmiştir, ör. otomotiv ve elektronik endüstrileri.
Bu ürünler, benzersiz özelliklerinden dolayı, çeşitli endüstri sektörlerindeki birçok zorluk için uygun maliyetli çözümler sunmaktadırlar. Bağlama ve yapıştırıcı teknolojileri; malzemenin kendine ait özelliklerini sürdürmesini sağlar, daha ince ve hafif malzemelerin kullanımını mümkün kılar ve kompozit sistemler için mükemmel derecede uygundur. Bu alan kapsamında fuara katılmak isteyen şirketler, organizatörlerden detaylı bilgilere ulaşabilir.
www.fastenerfair.com/stuttgart.