1988 Yılından İtibaren Mobilya Sektörünün Öncü Güçleri Tek Çatı Altında Buluşmaya Devam Ediyor! | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

1988 Yılından İtibaren Mobilya Sektörünün Öncü Güçleri Tek Çatı Altında Buluşmaya Devam Ediyor!

Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob Fuarları, 13 – 17 Ekim 2018 Tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Ağaç İşleme Makineleri, Mobilya ve Orman Ürünleri Endüstrilerini Bir Araya Getiriyor. 

Dünyanın önde gelen fuarları arasında yerini muhafaza eden, sektör firmalarının yeni pazarlara ulaşmalarına büyük katkı sağlayan, sektörün Türkiye ve Avrasya’daki en büyük ihtisas fuarları olma başarısını yakalamış olan Ağaç İşleme Makinesi; Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve İntermob, Uluslararası Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı, 13-17 Ekim 2018 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’da gerçekleşecek.
 
2017 yılında 34 ülkeden 842 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla, 14 salonda başarı ile gerçekleşen, ahşap ve mobilya endüstrilerinin bölgesindeki en büyük ticari platformu Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob fuarları, yakalanan bu başarının üzerine çıkmayı hedefleyen pazarlama çalışmalarına yurtiçi ve yurtdışında yoğun olarak devam ederek, katılımcı ve ziyaretçilerini beklentilerinin üzerine çıkarmayı hedefliyor.   
 
Yurtiçi & Yurtdışı Tanıtım Çalışmaları:
 
Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob Proje Ekibi, Ağaç İşleme Makinesi ve Mobilya Yan Sanayi üreticilerini daha fazla sayıda ve nitelikli sektör profesyoneli ile buluşturabilmek amacıyla tanıtım çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Ekip, yurt içi ve yurt dışı çalışmaları kapsamında Macaristan, Sırbistan, Bursa, Kayseri ve Antalya’ya yaptığı ziyaretlerle bilinirliğini arttırmak,  katılımcıların fuar ile erişebileceği menzili genişletmek amacıyla çalışmalar düzenledi.
 
‘Yeni Nesil Fuarcılık’ Sloganımız ile Gelişime Devam:
 
2017 yılında bir ilke imza atılarak katılımcı ve ziyaretçilerimizin hizmetine açılan B2B Eşleştirme Sistemi ile Online Davetiye formunu dolduran ziyaretçilerimiz ilgilendikleri ürün gruplarını aynı şekilde seçmeye devam edebilirken, seçilen ürünleri sergileyen katılımcı firmalarımız ziyaretçiye önerilerek, ziyaretçilerimiz bu katılımcılara dijital ortamda randevu göndermeye devam edebilecekler.