Yeni yağlayıcı ile en elverişli vida bağlantıları | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Yeni yağlayıcı ile en elverişli vida bağlantıları

Dörken MKS'ten yeni bir yağlama, yüksek düzeyde korozyon koruması sağlar ve aynı zamanda sorunsuz bir bağlantı sağlar.
 
 
Dörken MKS DELTA-LUBE® 50 yağlayıcılı diş açma vidaları 1.000 saat sonra bile kırmızı pas göstermez. (DIN EN ISO 9227 gereği tuz sprey testi).
 
Diş açma vidalarının aşınmasını önlemek için Dörken MKS-Systeme GmbH & Co. KG tarafından üretilen bir çinko pul astar ve DELTA-LUBE® 50 yağlayıcıdan oluşan bir kaplama sistemi kullanmak artık mümkün. Astar kaplama, korozyon özelliklerini belirler ve katodik korozyon korumasını sağlarken, renksiz yağlama maddesi, diğer türlü kullanılan üst kaplama özelliklerini taşır: korozyon korumasını daha da arttırır ve hem sürtünme katsayısını hem de diş şekillendirme torkunu etkiler. Test sonuçları, kaplama sisteminin yüksek korozyon koruma gereklerini karşıladığını göstermektedir: kırmızı pas olmadan 3.000 saatten fazla alüminyuma, 1000 saatten fazla çeliğe uygulanmıştır (ISO 9227’ye uygun tuz sprey testi). Aynı zamanda, sistem düşük seviyelerde diş açma torkuna ulaşmakta, böylece diş açma vidalarının güvenilir bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.
 
Vida kaplamasının renkli olması gerekiyorsa, yağlamadan önce bir son kat uygulanması gereklidir. Dörken MKS yüzey koruması küresel olarak erişilebilir ve yüksek kalite standartlarını karşılar.