Tokyo Parça Merkezinden "Caspad" in kaster ve ayarlayıcı işlevi | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Tokyo Parça Merkezinden

TOKYO PARTS CENTER Co, Ltd (Saitama), Caster cıvataları ve ayar cıvatalarının işlevlerini birleştiren Caspad satışlarını güçlendiriyor.

Caspad, bir cıvata ile kaster ve ayarlayıcı olmak üzere iki fonksiyona sahip bir üründür. Geleneksel olarak, hem bir ayarlayıcının hem de bir kasterin takılması istendiğinde, tekerleğin ve ayarlayıcı fonksiyonuna sahip tek bir bir ürün kullanılmalıdır. Örneğin, dört ayaklı bir ürüne takarken sekiz cıvata deliği gereklidir. Döküm pedi tek bir cıvata olduğundan, hareket ettirilmek istendiğinde bir kaster fonksiyonu, sabitlenmesi istendiğinde ise bir ayarlayıcıdır, böylece montaj işçiliği ve  maliyeti azaltılabilir.

Kaster, hareket sırasındaki stabilite dikkate alınarak iki tekerlekli bir yapı benimser. Depreme dayanıklılığı mükemmel olup isteğe bağlı depreme dayanıklı plakaların ve lastik oturakların kullanılması güvenliği daha da artırabilir.

Kolayca sökülebilir. Plastik parçalar ve metal parçalar ayrıştırılmış olarak atılabilir. Yerli parçalardan oluşmuş ürünlerdir. Çelik ve paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Cıvata tipi ve plaka tipi montaj parçaları vardır.

Caspad, 10 yılı aşkın bir süre önce geliştirilmiş bir üründür. Artan oranda benimseniyor. Bu başarılara dayanarak, şirket ticaret şirketlerine ve diğerlerine satışları daha da genişletecektir.

By Shun Otsuki
President § Editor in Chief
KINSAN Fastener News, 
ohtsuki@neji-bane.jp
www.neji-bane.jp