Fastener Fair Stuttgart 2021 | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Fastener Fair Stuttgart 2021

Fastener Fair Stuttgart 2021
Stant alanının  80'i satıldı – Bağlantı Elemanı ve Sabitleme Sektörü, 2021'de güçlü bir geri dönüş için zemin hazırlıyor

Stuttgart 2021 Bağlantı Elemanları Fuarı için yeni katılımcı broşüründeki mürekkep daha kurumadan mevcut fuar alanının %80'i, en son bağlantı elemanı ve sabitleme teknolojilerini sektörün önde gelen uluslararası ticaret etkinliğinde başlatmak ve sunmak isteyen şirketler tarafından şimdiden rezerve edildi. 18-20 Mayıs tarihleri arasında Almanya'daki Messe Stuttgart'ta gerçekleşecek olan Fastener Fair Stuttgart 2021, artan alan talebini karşılamak için ek bir dördüncü sergi salonunu dahil edecek ve ayrıca 7. Salon'daki Bağlama ve Yapıştırıcılar Teknolojisi Alanının dönüşünü görecek.

Sağlam metal vidalar, cıvatalar ve pimler, plastik ve hibrit malzemeden yapılmış hafif bağlantı elemanları, ultra küçük mini ve mikro bağlantı elemanları veya güçlü yapıştırma çözümleri ve yapıştırıcılar: Bağlantı elemanları ve sabitleyiciler çok çeşitli şekil ve malzemelerden yapılır ve  çok çeşitli endüstrilerdeki ekipman, makine ve yapılara destek hareketlilik sağlamada büyük rol oynarlar. Temel uygulama alanları arasında inşaat, otomotiv ve havacılık, endüstriyel makineler, elektronik ürünler ve ev aletleri, tıbbi cihazlar, sıhhi uygulamalar, mobilya yapımı gibi pek çok alan bulunmaktadır. 

Kendine güvenen bir endüstrinin uzun vadede olumlu görünümü
Geçtiğimiz 10 yılda, Fastener Fair Stuttgart, hem ziyaretçi sayısını hem de net sergi alanını iki katına çıkardı ve olumlu eğilim önümüzdeki yıla da taşınacak gibi görünüyor. 2021 etkinliğinden bir yıldan daha az bir süre önce, 623 katılımcı mevcut stand alanının %80'ini şimdiden rezerve etmiş bulunuyor. 

Fastener Fair Stuttgart Sergi Direktörü Liljana Goszdziewski, "Sektör, salgın sonrası ekonominin artan talebini karşılama yönünde ilerlerken bu kadar çok şirketin güvenle rezervasyon yaptığını görmekten çok memnunuz" diyor. 
“Toplum sürdürülebilirliğe ve daha sağlıklı bir yaşam tarzına doğru ilerlerken, birçok şirket medikal, e-mobilite, inşaat ve yapı malzemeleri gibi sektörlerde yeni büyümeye hazırlanıyor. Fastener Fair Stuttgart, uluslararası bağlantı elemanı ve sabitleme endüstrisinin önde gelen etkinliğidir ve biz de, sektörümüze, önümüzdeki yıllarda artacak endüstriyel bağlantı elemanları talebine cevap vermesi için ihtiyaç duyduğu pazarı sunmaya tamamen kararlıyız."

Güçlü sergi profili, uluslararası kitle ve iyi iş bağlantıları
Fastener Fair Stuttgart, endüstriyel bağlantı elemanları ve sabitlemeleri, inşaat sabitlemeleri, montaj ve kurulum sistemleri, dağıtım ve depolama çözümleri ile bağlantı elemanı üretim teknolojisini içeren tüm bağlantı elemanı ve sabitleme çözümlerini sunmak için üreticiler, toptancılar, distribütörler ve tedarikçiler için önde gelen uluslararası pazar yeri olarak kurulmuştur. 

2019'daki bir önceki fuara, toplam 22.200 metrekarelik net sergi alanında 987 katılımcı şirketle iş yapmak üzere 88 ülkeden 12.000'den fazla ticari ziyaretçinin rekor katılım gerçekleşti. Katılımcı anketleri, ziyaretçilerin yüksek kalitesi ve uluslararası olması ve alınan olumlu iş sorgularının sayısı açısından en yüksek puanları kaydetti. Ziyaretçilerin çoğunluğu, çok çeşitli endüstriler için bağlantı elemanları ve sabitlemelerin ticaretini yapmak ve tedarik etmek isteyen bağlantı elemanları ve sabitleme toptancıları, üreticiler, distribütörler, tedarikçiler ve mühendislerdi.


Bağlayıcı ve Yapıştırıcılar Teknolojisi Alanı Salon 7'ye geri döndü
Bağlama ve yapıştırma teknolojileri, özellikle otomotiv ve elektronik endüstrisinde hafif yapılarda hayati önemde bir seçim haline geldi. 2019 yılındaki başarılı lansmanın ardından Fastener Fair Stuttgart'daki Bağlayıcı ve Yapıştırıcı Teknolojisi Alanı önümüzdeki yıl geri dönecek. Salon 7'de bulunan, şirketlere üretimdeki endüstriyel uygulamalar için en son bağlama ve yapıştırma çözümlerini sunmak için özel bir alan sunuyor. 

2021’de yeni: İlave dördüncü salon
Fastener Fair Stuttgart 2021, daha fazla alan talebini karşılamak için dördüncü bir salon ekleyecek. Sergi şu anda Messe Stuttgart'ta 1, 3, 5 ve 7 numaralı salonları işgal ediyor. Ziyaretçiler, doğu ve batı girişlerinden sergi alanlarına girebilirler. Mekana uçak, araba ve toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilir.