Turkeybuild İstanbul Yapı Fuarı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

TURKEYBUILD iSTANBUL YAPI FUARI

Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı; Yapı – Turkeybuild İstanbul fuar portföyü sayesinde 1978'den beri Türkiye genelinde dünya standartlarında uluslararası yapı, inşaat malzemeleri ve teknoloji etkinlikleri gerçekleştiriyor.
 
Dünyayı Türkiye’de misafir ediyor

Yapı - Turkeybuild İstanbul, Türkiye, Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya ve BDT'den yapı sektörlerinin temsilcilerini bir araya getiriyor. En son ürün yeniliklerini tanıtma ve keşfetme fırsatı sunan etkinlikler, iş geliştirme platformları olarak da hizmet vermektedir. Ayrıca fuar endüstri profesyonellerini desteklemek ve sektöre fayda sağlamak için zengin içerikli iş programlarına da ev sahipliği yapıyor.
 

Bölgesel gücü arttırmayı hedefleyen nitelikli fuar içeriği

İş Geliştirme Paltformu Etkinlikleri, Konuk Ülke, Konuk Bölge, Hedef Pazar projeleri ve Altın Mıknatıs Stand Tasarım Ödülleri'ni kapsayan fuar içi etkinlikler inşaat sektörünün kurumsal itibar araçları haline geldi. Fuar bu nitelikleriyle Türkiye'nin inşaat sektöründe yükselen bir yıldız olmasına katkıda bulunuyor. Yapı Fuarı, yürüttüğü uluslararası işbirlikleriyle dünya genelindeki bilgi ve iş fırsatlarının bölgeye aktarılmasına aracılık ediyor.

Hyve Group Telefon
(0212) 291 83 10 /3078
Ziyaretçi Desteği
(0212) 291 83 10
Tam İletişim Bilgileri

YER
TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul