Köln Uluslararası Hırdavat Fuarı 06-09 Mart 2022’ye Ertelendi | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Köln Uluslararası Hırdavat Fuarı yenilikçi karma formatıyla 06-09 Mart 2022’ye Ertelendi

Köln Uluslararası Hırdavat Fuarı, “Motoru çalıştırıyoruz” sloganı altında 06-09 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.
İlk karma ticaret fuarlarından biri olarak, güvenli bir canlı etkinliği çevrimiçi bir platformla birleştirecek.

Başarılı ticaret fuarları için çok önemli olan fiziksel ürün sunumları ve birinci sınıf ağ formatları, heyecan verici dijital tekliflerle daha da geliştirilecek. Bu, EISENWARENMESSE - Köln Uluslararası Hırdavat Fuarı'nın katılımcılara, daha da fazla erişim sağlanmasına ve daha geniş bir ulusal ve uluslararası ziyaretçiye ek olarak ek iş fırsatları sunulmasına olanak tanır. 

Tüm hırdavat endüstrisi pazarı da 2022’de yeniden sunum yapacak. Aletler segmenti,  ticaret fuarının temel yetkinliğini 2022'de bir kez daha oluşturacak. Pek çok tanınmış katılımcı, el aletleri ve alet aksesuarlarından takım tezgahlarına kadar uzanan en son gelişmelerini sunacak. Sabitleme teknolojisi ve malzemelerin ayrılması için mevcut çözümlerin yanı sıra, iş süreçlerini basitleştirmek ve hızlandırmak için fikirlere de odaklanılacaktır.
Endüstriyel tedarik alanı da yaklaşık 450 katılımcı ile temsil edilmektedir. 

 Yeni katma değerli platformlar ve etkinlikler

Köln Uluslararası Hırdavat Fuarı'ndaki yeni tema platformları ve yenilikçi özel etkinlikler, katılımcılar ve ziyaretçiler için mükemmel bir katma değer sunuyor. Birinci sınıf e-ticaret alanında, ödeme, mağaza sistemleri, kurumsal kaynak planlaması (ERP), barındırma, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve çok kanallı yenilikçi, ezber bozan çözümler ve stratejilerle her şey ticaret mega trendinin dijitalleşmesi etrafında dönüyor. Facebook ve eBay gibi çevrimiçi devlerin yanı sıra Shopware gibi iş sağlayıcıları da orada olacak. Sunumlara, dijital rock yıldızı Michael Atug ve dijitalleşme gurusu Frank Thelen tarafından yapılacak uzmanlık ve yüksek kalibreli ana konuşmalar gibi aynı derecede heyecan verici bir sahne ve ders programı eşlik edecek.

EISENWARENMESSE@home – dijital ticaret fuarı deneyimi 

Karma konsept sayesinde, EISENWARENMESSE - Köln Uluslararası Hırdavat Fuarı da dijital bir deneyim olarak, yüz yüze etkinliğe ek olarak dijital bir platform da olacak. Tüm etkinlik programı burada yayınlanacak ve istek üzerine canlı olarak sunulacak. Katılımcıların kendilerini ve ürünlerini sergileyebilecekleri marka showroomları ve sahneleri etkileşim ve alışveriş için mevcut olacak. Sanal kafede müşteriler ve ortaklarla doğrudan iletişim kurabilecekler. Dijital araçlar aynı zamanda eşleştirmeyi sınırsız ve daha da kişisel hale getirir: Keşif Grafiği, akıllı bir görsel filtre araması yoluyla yeni bağlantılar oluşturmanın çok basit ve verimli bir yolunu sunuyor.