NORMA Group'tan 900 °C sıcaklığa dayanıklı yeni profil kelepçesi | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

NORMA Group'tan 900 °C sıcaklığa dayanıklı yeni profil kelepçesi

Tasarlanmış birleştirme teknolojisinde küresel bir pazar lideri olan NORMA Group, 900 °C'ye kadar bileşen sıcaklıklarına dayanabilen yeni bir VPP profil kelepçesi olan  VPP Compact High Temperature geliştirdi. Bu nedenle VPP Compact High Temperature, katı emisyon standartlarını karşılaması gereken son teknoloji benzinli motorlara sahip araçlarda kullanım için idealdir. 
 
NORMA Group CEO'su Dr. Michael Schneider, "Yanmalı motorlardan kaynaklanan emisyonların azaltılmasına yönelik düzenlemeler dünya çapında artmaktadır" dedi. Bu, içten yanmalı motorlar için teknolojik şartnameleri artırıyor ve bu da daha yüksek sıcaklık aralıklarına yol açıyor. VPP Compact High Temperature ile, ısıya karşı son derece yüksek direnci nedeniyle yükselen motor sıcaklıklarında da kullanılabilen bir ürün geliştirdik."
 
Benzinli motorlarda yakıt yanmalı dizel motorlara göre daha yüksek sıcaklıklara neden olur. Giderek artan daha katı emisyon düzenlemeler nedeniyle, partikül filtreleri gibi ek bileşenler yanmalı motorlarda motora mümkün olduğunca yakın monte edilmelidir. Bu, çok dar bir alanda ek ısı kaynakları oluşturur ve bu da motor bölmesinin içindeki sıcaklığı daha da artırır. Bu nedenle modern benzinli motorlar, VPP Compact High Temperature gibi yüksek sıcaklıklara dayanabilen birleştirme ürünlerine bağımlıdır.
 
NORMA Group'un VPP profil kelepçeleri, güvenli ve hızlı bir şekilde monte edilebilen ve özellikle motora yakın egzoz gazı arıtma alanında kullanılan bağlantı elemanlarıdır. VPP Compact High Temperature, esas olarak turboşarj ve katalizör arasındaki bağlantı noktasında kullanılır.