Sıkıştırma Kilitlerinin en yeni sürümü ''Southco E3 VISE ACTION'' | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Sıkıştırma Kilitlerinin en yeni sürümü ''Southco E3 VISE ACTION''


   Artan gereksinimler nedeniyle, KVT-Fastening ortak şirketi Southco, başarılı sıkıştırma kilitleri ürün gamını yeni bir sürümle ‘'E3 VISE ACTION Sıkıştırma Kilidi’’ ile genişletti. Bu yeni model, IP69K koruma sınıfına (Alman standardı DIN 40050-9) karşılık gelir ve yüksek basınç ve sıcaklıklara karşı ek korumanın gerekli olduğu alanlar için geliştirilmiştir. Özel contasıyla toz ve sıvıların girişini engeller.
 

   E3 VISE ACTION sıkıştırma kilidi özellikle tıbbi alanda veya gıda endüstrisinde çok önemlidir. E3 VISE ACTION'ın kolayca dayanabileceği, tıbbi cihazlar veya gıda işleme makineleri için genellikle özel kimyasallar kullanılır. Tamamen paslanmaz çelikten yapılmıştır ve yüksek sıcaklıklarda yüksek basınçlı temizleme işlemlerine dayanmak ve belirli hijyen gereksinimlerini karşılamak için sıvı girişini önleme amacıyla yüksek basınçlı bir conta ile donatılmıştır.
 

  Southco'nun standart E3 serisi gibi, yüksek basınç contasına sahip olan E3 VISE ACTION sıkıştırma kilidi, kullanışlı bir döner düğme veya çalıştırma kolu sayesinde hızlı ve kolay erişim ve sağlam titreşime dayanıklı bir bağlantı sağlar. Bu özelliği sayesinde belirleyici bir avantaj olabilmektedir. Ayrıca yüksek basınçlı sızdırmazlığa sahip olan  E3 VISE ACTION; standart serilerle aynı montaj boyutlarına sahip olduğundan, müşteriler bu ürünü yeniden uyarlarken herhangi bir zorluk yaşamazlar.