Fastener Fair İtalya 2022, 30 Kasım’da Fiera Milano City Gerçekleşti - BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Fastener Fair İtalya 2022, 30 Kasım’da Fiera Milano City'de Gerçekleşti

Fastener Fair Italy 2022, bağlantı elemanları ve sabitleme endüstrisinde uluslararası bir etkinliğe daha kapılarını açtı. Ulusal ve uluslararası üreticilerin ve distribütörlerin ürün ve hizmetlerini sergilemenin yanı sıra en son yenilikleri ve teknolojik ürünleri sergileyebilecekleri, kaçırılmayacak bağlantı elemanları ve sabitleme teknolojisi etkinliği 30 Kasım’da, Fiera Milano City'deki 3. Salon'da gerçekleşti.

Ambrovit, Berardi, Bralo Italia, Carlo Salvi S.p.A., Vipa, Dimac Srl, Fastbolt GmbH, Lederer GmbH, MEVI ITALIA Srl gibi firmaların yanı sıra Türkiye’den de Fastener EurAsia Magazine, Som Fastener, Birlik Bağlantı, UGC Cıvata, Kaleliler, ISB Fasteners, Konak Cıvata, Omega Cıvata, Çetin Cıvata, Berdan Cıvata, Selectron, Ezel Cıvata ve daha fazlası dahil olmak üzere 16 ülkeden sektörü temsil eden yaklaşık 200 katılımcı yer aldı.

Fastener Fair Italy, katılımcı ve ziyaretçilere, pazar profesyonellerinin yeni trendleri paylaşmaları, yeni ürünler piyasaya sürmeleri, kurumsal pazarlama faaliyetlerini teşvik etmeleri ve Avrupa'nın en büyük endüstriyel ekonomilerinden birinde aynı çatı altında toplanan müşteriler, tedarikçiler ve iş ortaklarıyla kişisel olarak tanışmaları için bir buluşma noktası sundu.

Avrupa Bağlantı Elemanları Fuarları Portföy Direktörü Liljana Goszdziewski, "İtalya Fastener Fair 2022'ye güçlü katılımcı desteği, bir endüstrinin iş ağlarını ve ticareti kolaylaştırmak ve yeni satış fırsatları sağlamak için yüz yüze etkinliklere geri dönme ihtiyacını gösteren olumlu bir sinyal oldu." "Sektörün kilit oyuncuları arasında etkinliğe yoğun ilgi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz."

Etkinlik boyunca "Mart 2022'de sunulan Komisyon önerisine dayalı olarak Yapı Malzemeleri Yönetmeliğinin Revizyonu", "Bağlantı elemanları için kaplamalar ve yüzey işlemleri: trendler ve perspektifler" gibi tüm endüstriyel tedarik zincirini hedefleyen ilgili tartışmalarla ziyaretçi deneyimini zenginleştirecek seminer ve konferanslar büyük ilgi topladı.