Bağlantı Elemanı Temininde Üstün Kalite - BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Bağlantı Elemanı Temininde Üstün Kalite

Bağlantı elemanları sektöründeki 15 yıllık tecrübenin üzerine kurulmuş olan Everfast, otomotiv, beyaz eşya, elektronik, inşaat, toptancı ve genel mühendislik gibi sektörler için geniş bir bağlantı elemanı yelpazesini en iyi kalitede sunmaktadır. En son teknolojiyi kalite ve deneyimin ortasına konumlandıran şirket, müşterilerinin tam olarak ihtiyaç duydukları ürüne zamanında ulaşmasını sağlamaktadır.

1.000 m2'lik yeni üretim alanında ve ek ekip üyeleriyle birlikte EverFast'in aylık üretim kapasitesi yaklaşık 50 milyon adettir.

Şirket, üretim ve teslimatın her aşamasında birçok özelleştirilebilir çözüm sunar. Müşterileri, ihtiyaç duydukları sipariş miktarını ve tercih ettikleri paketleme birimi miktarını seçme ayrıcalığına sahiptir.

EverFast, başarılı işlerde zamanın büyük rol oynadığını bilir. Müşterilerin bir iş günü içinde fiyat teklifi alma olasılığı çok yüksektir. Siparişlerini tamamlamak için sadece birkaç hafta gerekiyor ve onlara en hızlı ve en güvenli ulaşım çözümleri sunulacaktır.

EverFast, ISO 9001 sertifikalıdır ve gönderilerle birlikte PPAP, IMDS, VDA belgelerini sağlayabilir. EVERFAST, yüksek teknoloji ekipmanları, iyi eğitimli personeli ve sıkı kontrol süreci ile bağlantı elemanları sektöründe her zaman en üst düzeyde kalite seviyesinde çözümler sunmaktadır.

Şirket, M2'den M10'a kadar geniş bir vida yelpazesi sunmaktadır. Ana ürünler;

• Plastik ve metal için diş açma vidaları
• DIN ve ISO standart vidalar
• Trilobüler vidalar
•Kendiliğinden takılan vidalar
• Makine vidaları
• Özel yapım parçalar