Tayvan Uluslararası Hırdavat Fuarı 4-6 Ekim 2023’te - BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Tayvan Uluslararası Hırdavat Fuarı 4-6 Ekim 2023’te

Tayvan Uluslararası Araçlar ve Hırdavat Fuarı, Tayvan'ın pandemi sonrası döneminde önemli bir kilometre taşına işaret ederek 2022'de Taichung'da merakla beklenen ilk çıkışını yaptı. Tayvan'ın açılış endüstriyel donanım fuarı olarak, önde gelen endüstri dernekleri tarafından yönetildi ve hükümetten güçlü destek aldı. "ARAÇLAR KRALLIĞI: Dünyanın En Güçlü Tedarik Zinciri Tayvan'da" gibi büyüleyici bir temayla, Tayvan'ın merkezindeki endüstriyel kümeleri küresel bir izleyici kitlesine sergilemeyi amaçladı. Kuruluşundan bu yana, fuar muazzam bir tanınma kazandı ve dünya çapında donanım profesyonelleri için hevesle beklenen yıllık bir toplantıya dönüştü. 2023 yılında fuar, uluslararası pazarlardaki varlığını güçlendirmeye hazırlanıyor ve küresel ortaklıkları teşvik etme konusundaki kararlılığını teyit ediyor. Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Japonya, Fransa, Almanya, İspanya, Türkiye, Litvanya, Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya ve diğer ülke ve bölgelerden büyük medya işbirliği anlaşmaları imzaladı ve etkili endüstri fuarlarıyla işbirliği anlaşmaları yapıldı. Etkisini daha da artırmak için fuar, katılımcılar için acenteleri işe almak için kapsamlı bir tanıtım planı uyguladı. Alıcı gruplarını organize etmek için küreselleşmiş ve yerelleştirilmiş bir yaklaşım benimseyen organizatörler, hem alıcılardan hem de profesyonel alıcı gruplarından oluşan yaklaşık yüz kişinin beklenen katılımıyla Almanya, Çin ve diğer ülkelerdeki katılımcılardan başarılı bir şekilde kayıt aldılar. Tayvan'ın hırdavat endüstrisinin küresel itibarını arttırmaya kararlı bir bağlılıkla fuar, Tayvan'ın sunduğu muazzam fırsatları ve yenilikleri vurgulayarak dünya çapındaki kilit alıcıların dikkatini çekmeyi amaçlıyor.

Yerel endüstri dernekleriyle ittifakların güçlendirilmesi: Metal endüstrisi için yıllık değişim platformunun güçlendirilmesi

2023 Tayvan Uluslararası Araçlar ve Hırdavat Fuarı (TiTE), Dış Ticaret Bürosu ve Ulusal Kalkınma Fonu, Executive Yuan tarafından tavsiye edilmektedir; Tayvan El Aletleri Üreticileri Birliği tarafından organize edilmekte ve Tayvan Endüstriyel Bağlantı Elemanları Enstitüsü, Tayvan Takım Tezgahı ve Aksesuar Üreticileri Birliği, Taipei İthalatçılar ve İhracatçılar Birliği ve Orta Doğu İş Birliği tarafından ortaklaşa düzenlenmektedir. Destek ortakları arasında Tayvan Plastik Endüstrisi Derneği, Tayvan Akışkan Gücü Derneği, Tayvan Bağlantı Elemanı Ticaret Birliği, Tayvan Havacılık ve Uzay Endüstrisi Derneği, Tayvan Ulaşım Aracı Üreticileri Derneği, Tai Chung Bilgisayar Derneği, Tayvan Kesici Takım Mühendisliği Derneği ve Tayvan Risk Sermayesi Derneği gibi 16 endüstri birliği bulunmaktadır. Bu kolektif çaba, Tayvan'ın ittifakının bir kanıtıdır, yerel ve uluslararası pazarlar arasında mükemmel bir denge kurmakta ve donanım endüstrisinin büyümesini teşvik etmektedir.